STAVEBNÍ RÁJ

Vítejte ve Stavebním ráji. Nabízíme široký sortiment nejen plastových obkladů pro Váš dům, ale i mnoho dalších produktů pro Vaše bydlení. Zboží z naší nabídky Vám dodáme kamkoliv v rámci České republiky a nově také po celé Slovenské republice.

Ohebné kamenné obklady, lze použít jako fasádní obklady při stavbě nebo rekonstrukci domu, tak i jako obklady do interiérů, kam přinesou zajímavý design, honosný efekt a nezaměnitelné provedení. Ohebné kamenné obklady najdou uplatnění na mnoha venkovních i vnitřních plochách např. sokly, průčelí, sloupy, komíny, vjezdy, oblouky, krby ale i barové pulty.

Interierové obklady dodají interiéru nový nádech. Obložení stěn nemusí být vždy klasické keramické, byť i ty dokážou speciální povrchovou úpravou napodobit strukturu jiných materiálů, např. kamene, dřeva či dokonce textilu. Obklady z PVC stěnu izolují a vzhledově oživí. Foliované povrchy nabízejí množství barevných odstínů v 3D provedení ale i dřevodekorů. Plastové interiérové obklady jsou tenké ale přitom pevné.

Zateplování fasád korkem je technologie, nejen pro náročné zákazníky. Přírodní materiály Vám poskytnou kontakt s přírodou a zároveň jimi dosáhnete významné tepelné úspory a pozitivního přínosu pro vaše zdraví. Výjimečné vlastnosti mají korkové fasády, které Vám budou dobře sloužit desítky let.

Materiál je vyráběn z nejkvalitnějšího přírodního korku. Využití pro korkový nástřik najde každý, ať už renovujete fasádu, střechu nebo dvůr, korkovou směs vždy využijete.

Aplikace se provádí nástřikem tenkých vrstev směsi.

Fasádní obklady zvyšují atraktivitu stavby, dům se stává architektonicky zajímavějším, stylovějším. Důležité je i praktické hledisko. Další vrchní plášť totiž zvyšuje odolnost domu proti rozmanitým povětrnostním vlivům i mechanickému opotřebení.

Při výběru typu obkladových desek na konkrétní dům rozhoduje několik hledisek: druh materiálu (dřevo, PVC plast, WPC dřevoplast, umělý či přírodní kámen, keramika, kompozitní materiály, kov i sklo), jeho možné rozměry, způsob kladení, rychlost montáže, vzhled, cena, náročnost na údržbu, životnost.

Hlavní přednosti plastových palubek v porovnání se dřevem jsou ve snadné a rychlé montáži bez nároků na speciální vybavení a skutečně dlouhá životnost a odolnost vůči mrazu i UV záření bez potřeby dodatečné povrchové úpravy. Plastové palubky nikdy nebudete muset natírat. Důležitá je i velmi malá plošná hmotnost, plastová palubka nepřitěžuje konstrukci krovu či podhledu a snadno se manipuluje. Plastová palubka na rozdíl od dřevěných obkladů nevyžaduje žádnou údržbu a přitom má podstatně delší životnost.

Plastové plotovky jsou nenasákavé, nehnijí, nepraskají a není třeba je nijak udržovat. Mají neobyčejně dlouhou životnost. Navíc jsou vyráběny z běžných plastových odpadů z domácností (kelímky od jogurtů, láhve od šampónů, igelitové sáčky atp.). Jejich použití tak přispívá k využívání druhotných surovin.

Nabízíme široký sortiment exteriérových prvků a zahradních doplňků jako pískoviště, lavičky, oplocení, vysoké záhony, terasy, kompostéry, sloupky, chodníky, jahodníky, palisády a mnoho dalších výrobků. Plastové výrobky mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím. Jsou nenasákavé, mají lehce čistitelný povrch a nevyžadují ani z dlouhodobého hlediska žádnou údržbu.

Zatravňovací dlažba je ideální řešení pro zpevnění příjezdových cest, dvorů, ale i parkovišť a odstavných ploch, dětských hřišť a pod. Dlažba nenavlhne, proto v létě neodebírá zeleni potřebnou vláhu a zatravněné plochy jsou opravdu zelené. V zimě pak nepromrzne ani nepraská. Lehká opracovatelnost umožňuje přesně vytvářet i náročné okrajové tvary, např. kolem kanalizačních šachet, uzávěrů vody, sloupů veřejného osvětlení a pod. Je vynikající estetickou alternativou k "těžké" betonové dlažbě, betonovým deskám, asfaltu a dalším druhům tvrzených povrchů.